ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

 Firmamız 8 temel ilkeyi baz alarak çalışır:

  • Müşteri Odaklılık

Firmamızda tüm çalışanların önceliği müşteri isteklerinin koşulsuz sağlanmasıdır.

  • Kalite Odaklılık

Tüm süreçlerin ana amacı kaliteyi ilk defa da yakalamak ve ürün hizmeti termininde sunabilmektir.

  • Çalışanların katılımına inanmak

Çalışanlarımız en önemli kaynaktır ve çalışanlarımızı görüş ve endişelerini dile getirmeye teşvik ediyoruz. Ayrımcılığa asla tolerans göstermiyoruz.

  • Verilere dayalı karar vermek

Firmamızda yönetim süreçlerinde en önemli parametre verilere dayalı karar verebilmektir. Toplanan veriler analiz edilir ve bu analiz sonucuna göre kararlar alınır.

  • Tedarikçi ilişkilerine değer vermek

Firmamızda tedarikçileri bir ortak gibi görüyoruz. Tedarikçi ilişkilerine uzun vadeli bakıyor ve değer veriyoruz.

  • Sürekli gelişme

Firmamızın ana ilkelerinden olan sürekli gelişme mantığı tüm çalışanın içselleştirdiği bir şirket kültürüdür.

  • Teknolojik yenilikleri takip etmek

Malzeme innovasyon süreçleri, makine parkı ve ofisimizde kullanılan teknolojilerde mevcut teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak için çalışıyoruz.

  • Çevreye duyarlı olmak

Gezegenimizin ne kadar kırılgan ve hassas olduğunu anlıyor ve takdir ediyor ve uygulamalarımızı buna göre daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Çevresel sürdürülebilirliği teşvik ediyoruz ve sürdürülebilirlik uygulamalarımız için müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız tarafından ödüllendirildik.

FİRMAMIZDA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN UYGULANMASI

Çağdaş Çorap uluslararası kalite yönetim sistemi belgesi olan ISO 9001:2015 KYS belgesini 2005 yılında Dünyanın en prestijli belgelendirme kuruluşu olan BSI‘dan almış ve  gerek iç ve gerekse dış denetimlerle kalite yönetim sistemini çalışanların katılımı ile etkin hale getirmiştir. Hedeflerle yönetimi baz alan ISO 9001:2015 sistemi firmanın müşteri beklentilerini karşılamada en önemli araç olmuştur.

Ayrıca sosyal sorumluluk açısından da uluslararası normlarda çalışmalar yapılmış firmamız bu alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek konumdadır.

Eğitim firmamızda en önemli faaliyettir. Gerek yeni başlayan gerekse mevcut çalışanlarımıza eğitim planı çerçevesinde eğitimler verilmekte ve becerilerinin artırılması sağlanmaktadır.

istanbul yabancılar sağlık sigortası karolaj klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul electric sliding step lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis> izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör firma rehberleri erdek yol yardım ankara sürücü kursu sac varil özsoy sigorta gıda makinaları soğutma kuleleri IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri klasik mobilya endüstriyel yıkama makinası çanakkale osgb soğuk hava deposu ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama baca filtresi
Copyright © 2021 Çağdaş Çorap A.Ş. Designed by Çağdaş Çorapcılık