TARİHÇEMİZ 

1977- Çağdaş Çorap Güler ailesi tarafından iç piyasa firması olarak kuruldu.

1985- Almanya, İngiltere ve Danimarka’ya ihracat başladı.

1990- İhracattaki hızlı artış üretim ile satış/pazarlama faaliyetlerinin ayrılmasına ve Güler Dış Ticaret firmasının kurulmasına vesile oldu.

1991- Farklı yerlerdeki üretim birimleri Güngören fabrikası çatısı altında birleştirildi.

1991-2004  Çorap kalitemizi artırmak amacı ile kendi bünyemizde likra kaplama tesisi kuruldu.

2004- İhracattaki hızlı artış ve müşterilere daha iyi ürün ve hizmet verebilme arzusu ile İkitelli Organize sanayi bölgesinde 20000 m2 kapalı alana sahip modern entegre fabrika kuruldu.  Bu modern fabrikamızda aylık 3.600.000 çift çorap üretilmektedir.

2005 yılında kaliteye olan inancımızı BSI firmasından alınan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile perçinledik.

2005 yılının sonlarına doğru entegrasyonun son bacağı olan modern  Boyahane tesisi kuruldu. Boyahanemizde son derece teknolojik COLOR COMBİ boyama makineleri mevcuttur. Kurduğumuz bu tesisle boyama, yıkama, kurutma ve antibakteriyel işlemleri yapılmakta  böylece aynı çatı altında ham iplikten boyalı çoraba kadar olan tüm süreçler  toplanmış oldu.

2011 – Yıllık 20 milyon USD'ı aşan ihracatımızla ülkemizde ihracatta ilk 1000 firma arasına girmeyi başardık.

Çağdaş Çorap teknolojik yatırımlarına devam etmekte olup müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı kendine ilke edinerek yoluna devam etmektedir.

istanbul yabancılar sağlık sigortası karolaj klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul electric sliding step lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis> izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör firma rehberleri erdek yol yardım ankara sürücü kursu sac varil özsoy sigorta gıda makinaları soğutma kuleleri IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri klasik mobilya endüstriyel yıkama makinası çanakkale osgb soğuk hava deposu ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama baca filtresi
Copyright © 2021 Çağdaş Çorap A.Ş. Designed by Çağdaş Çorapcılık